SE FILMEN OM VÅR VÄRDEGRUND

VI ÄR WÄRNA

Vår mission är först och främst att vårda lokaler och leverera en rengöring av högsta klass, det ser vi som en självklarhet. Missionen är större än så; vi vill höja statusen för branschen och göra yrket mer attraktivt. Wärna är en kompetent och ansvarsfull samarbetspartner för vård av lokaler.
Vi erbjuder våra kunder och anställda långsiktiga mervärden genom omtanke och utveckling. Vi känner ett kall för att värna om våra kunder med hjärta och omsorg. Företagets värdeord sammanfattas med ”SKEN” det skiner när vi har gjort vårt jobb – men framförallt är det en förkortning av sättet vi jobbar på.

MEDARBETARE

Image
Henrik Rolland
Administrativ chef
henrik.rolland@warna.se
076-677 72 51
Image
Ida Eklund
Ekonomi
ida.eklund@warna.se
0720-90 82 10
Sara Nilsson - Teamledare Örebro
Sara Nilsson
Servicechef
sara.nilsson@warna.se
0720-50 25 02
Image
Angelica Stangebrant
Teamledare i Karlskoga
angelica.stangebrant@warna.se
076-677 61 78
Image
Jenny Wall
Teamledare i Kumla/Örebro
jenny.wall@warna.se
072-0908547
Image
Pernilla Eriksson
Teamledare i Örebro
pernilla.eriksson@warna.se
072-0502698