SE FILMEN OM VÅR VÄRDEGRUND

VI ÄR WÄRNA

Vår mission är först och främst att vårda lokaler och leverera en rengöring av högsta klass, det ser vi som en självklarhet. Missionen är större än så; vi vill höja statusen för branschen och göra yrket mer attraktivt. Wärna är en kompetent och ansvarsfull samarbetspartner för vård av lokaler.
Vi erbjuder våra kunder och anställda långsiktiga mervärden genom omtanke och utveckling. Vi känner ett kall för att värna om våra kunder med hjärta och omsorg. Företagets värdeord sammanfattas med ”SKEN” det skiner när vi har gjort vårt jobb – men framförallt är det en förkortning av sättet vi jobbar på.

MEDARBETARE

Image
Johan Linge
VD - Wärna Sverige
Johan.linge@warna.se
Image
Henrik Rolland
Operativ Chef - Wärna Sverige
019 277 21 63
Image
Ida Eklund
Ekonomiassistent - Wärna Sverige
ida.eklund@warna.se
Sara Nilsson - Teamledare Örebro
Sara Nilsson
Platschef - Wärna Mellansverige
sara.nilsson@warna.se
Image
Veronica Germer
Teamledare i Örebro
veronica.germer@warna.se
Semir Causevic - Teamledare Örebro
Semir Causevic
Teamledare i Örebro
semir.causevic@warna.se
Image
Patrik Högberg
Teamledare i Karlskoga
0586 21 69 22
Image
Vlad Baba
Teamledare i Halmstad
035 241 03 41
Erika Kocsis - Kundansvarig i Halmstad
Erika Kocsis
Kundansvarig i Halmstad
erika.kocsis@warna.se
Image
Ann-Charlotte Nilsson
Administration i Halmstad
035 21 65 66