SE FILMEN OM VÅR VÄRDEGRUND

VI ÄR WÄRNA

Vår mission är först och främst att vårda lokaler och leverera en rengöring av högsta klass, det ser vi som en självklarhet. Missionen är större än så; vi vill höja statusen för branschen och göra yrket mer attraktivt. Wärna är en kompetent och ansvarsfull samarbetspartner för vård av lokaler.
Vi erbjuder våra kunder och anställda långsiktiga mervärden genom omtanke och utveckling. Vi känner ett kall för att värna om våra kunder med hjärta och omsorg. Företagets värdeord sammanfattas med ”SKEN” det skiner när vi har gjort vårt jobb – men framförallt är det en förkortning av sättet vi jobbar på.

MEDARBETARE

Image
Johan Linge
VD
Johan.linge@warna.se
0720-50 26 98
Image
Ida Eklund
Ekonomi
ida.eklund@warna.se
0720-90 82 10
Sara Nilsson - Teamledare Örebro
Sara Nilsson (Föräldraledig)
Platschef i Örebro
sara.nilsson@warna.se
0720-50 25 02
Image
Henrik Rolland
Vikarierande Platschef i Örebro
henrik.rolland@warna.se
076-677 72 51
Semir Causevic - Teamledare Örebro
Semir Causevic
Teamledare i Örebro
semir.causevic@warna.se
0720-90 21 12
Image
Sofie Edgren
Platschef i Karlskoga
Sofie.edgren@warna.se
076-677 61 78